Facebook Instagram

Sprawdź opinie o kosmetykach Senelle

Wygładzający peeling do twarzy

Peeling jest gęsty i treściwy więc nie przecieka między palcami i łatwo go rozprowadzić po skórze, nie martwiąc się zachlapaniem łazienki 😉 (…) Peeling delikatnie oczyszcza i porządnie złuszcza. Mam niestety problem z suchymi skórkami, ale ten peeling skutecznie pomaga mi z tym walczyć. Wielką zaletą jest to, że mimo zmielonych drobinek wcale nie podrażnia skóry (a najczęściej nakładam go na suchą skórę, dla wzmocnienia efektu), choć warto uważać, gdy masz wyjątkowo delikatną cerę. Skóra po zabiegu jest pięknie wygładzona, ale i jakby odżywiona. Nie ma mowy o żadnym ściągnięciu, czy przesuszeniu skóry. Cera wygląda na świeżą i wypoczętą, a do tego nawilżoną, choć peeling nie pozostawia po sobie tłustej warstewki. Jestem zachwycona tym, jak miła staje się w dotyku już po pierwszej aplikacji.

Karolina z www.pasjekaroliny.pl

Korygujący krem pod oczy

Znacząco zmniejsza sińce i opuchnięcia pod oczami (przy stosowaniu dwa razy dziennie), co jest zapewne zasługą dodatku kofeiny (chyba muszę się nią bardziej zainteresować w swojej pielęgnacji ;)). Wiadomo, że nic nie zastąpi odpowiedniej dawki snu, ale ten krem daje naprawdę niezłego, świeżego kopa spojrzeniu. Moich zmarszczek mimiczno-rodzinnych nic nie jest w stanie wyeliminować (oprócz pewnie zabiegów mocno inwazyjnych), ale ich odnogi w kącikach oczu stały się mniej widoczne. Me gusta ;).

Katarzyna z www.kascysko.blogspot.com

 

Nawilżający balsam do ciała

Zapach dokładnie taki sam jak reszta linii, lekko owocowy, przyjemny i nienachalny. Mimo składu pełnego olejków, balsam nie ma ciężkiej formuły, a lekką i dobrze wchłaniającą się. Nawet w największe upały nie było problemu z uczuciem paskudnego klejenia. Balsam od Senelle to nie tylko szybkie nawilżenie i wygładzenie skóry, ale i długotrwale odżywienie. Spokojnie mogłam stosować balsam nawet co 2 dni, a skóra nie ulegała przesuszeniu. 

Marta z www.kaczkazpieklarodem.pl