Facebook Instagram

Senelle: "Rozkwitaj każdą porą roku"

geneza nazwy senelle

Z połączenia zmysłowości i piękna stworzyliśmy polską markę kosmetyków naturalnych.

Chcemy by Senelle była jak kobieta, do której jest kierowana: energiczna, zmysłowa, znająca  swoją wartość, mająca własne zdanie, dzieląca się poglądami, uwielbiająca zmiany. Kobieta, która odnalazła równowagę i wie dokąd zmierza.

W Twoje ręce, co kwartał będziemy oddawać kolejną odsłonę naszej marki!

I tak poznasz: Senelle Summer, Senelle Autumn, Senelle Winter i Senelle Spring.

 

Każdy dzień przynosi wiele nowych inspiracji, odpowiedzi, informacji. Świat pędzi, a my razem z nim. Czas znaleźć chwilę dla siebie!

Siłą Senelle są naturalne, starannie dobrane składniki: fantastyczne oleje i pozyskiwane w innowacyjny sposób olejowe substancje aktywne: Oléoactif® DIAM i Oléoactif® Pomegranate.

Bazę Senelle Summer 2017 stanowią oleje: z nasion pomidora, lniany oraz ze słodkich migdałów, które zostały połączone z rozmaitymi ekstraktami, tak by odpowiadać na konkretne potrzeby: odżywienie, regenerację, wygładzenie, korygowanie oraz nawilżenie.

W prezentowanej kolekcji nie znajdziesz substancji alergizujących: parabenów, oleju mineralnego i pochodnych ropy naftowej, silikonów, alkoholu, glikolu propylenowego, syntetycznych barwników i kompozycji zapachowej, PEG, SLS, wazeliny, parafiny, silikonów czy sztucznych barwników.

Mamy nadzieję, że pokochasz je tak jak my 🙂

Czym jest oleo-eko-ekstracja