🎀DARMOWA DOSTAWA OD 199,-🎀
0
0,00  0 elementów

Brak produktów w koszyku.

Polityka zwrotów i reklamacji

ZWROTY

1. Towar oferowany w sklepie internetowym www.senelle.pl można zwrócić w terminie 14 dni od daty jego otrzymania, pod warunkiem zwrotu towarów nieużywanych wraz z oryginalnym opakowaniem i innymi elementami, które posiadał w momencie sprzedaży.
2. Należy najpierw poinformować Senelle Cosmetics Łukasz Janiszewski o chęci zwrotu produktu na adres [email protected].
3. Do zwracanego towaru należy dołączyć dowód sprzedaży oraz ewentualnie numer konta bankowego w przypadku zwrotu pieniędzy, a nie wymiany towaru.
4. Koszty zwrotu towaru do firmy Senelle Cosmetics Łukasz Janiszewski ponosi kupujący.
5. Towar, którego zwrot/wymiana nie zostanie uznana (odesłanie po upływie wymaganego terminu, nie zawierająca rachunku, pisma reklamacyjnego, bez oryginalnego opakowania, używany, itp.) będzie odesłany na koszt klienta.

REKLAMACJE

1. Reklamacje, wynikające z naruszenia praw Klienta, a także związane z funkcjonowaniem sklepu internetowego, należy kierować na adres: Senelle Cosmetics Łukasz Janiszewski ul. Technologiczna 2 45-839 Opole. Senelle Cosmetics Łukasz Janiszewski zobowiązuje się do rozpatrzenia każdej reklamacji w terminie do 14 dni.
2. Reklamacja zostanie rozpatrzona zgodnie z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa cywilnego odnośnie rękojmi.
3. Prawo dochodzenia w postępowaniu sądowym roszczeń wynikających z Zamówienia przysługuje Klientowi po wyczerpaniu drogi postępowania reklamacyjnego.
Skontaktuj się z Nami
[email protected]
+48 667 448 470
ul.Technologiczna 2
45-839 Opole
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram