Darmowa dostawa od 200,-

Kosmetyki do rąk

Znaleźliśmy 3 produktów

Naturalne kosmetyki do rąk

Każdy, niezależnie od wieku chce wyglądać młodo i pięknie, dlatego też stosujemy odpowiednie kremy do twarzy. Natomiast zupełnie zapominamy, że nasz wiek zdradzają również dłonie. W przeciwieństwie do twarzy posiadają bardzo cieniutką skórę, która pozbawiona jest prawie całkowicie gruczołów łojowych. Oznacza to, iż skóra rąk nie posiada możliwości samoczynnego natłuszczania się. Na skórze dłoni nie ma naturalnej warstwy sebum, która mogłaby je chronić przed niekorzystnym działaniem zjawisk atmosferycznych (wiatr, mróz itp.), substancjami chemicznymi oraz detergentami. Poprzez nieodpowiednią pielęgnację dłoni dodajemy sobie lat, czego chcielibyśmy unikać. Dlatego marka senelle proponuje wysokiej jakości naturalne kosmetyki do rąk (dłoni).

więcej informacji >>

Naturalne kosmetyki do pielęgnacji dłoni

Pielęgnacja skóry dłoni jest bardzo istotną sprawą, zarówno w przypadku kobiet, jak i mężczyzn. Profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji dłoni rewelacyjnie nawilżą zlikwidują szorstkość skóry a także oznaki jej starzenia. Oczekiwany i satysfakcjonujący efekt uzyskają Państwo tylko i wyłącznie w sytuacji, gdy naturalny krem do rąk będzie regularnie stosowany, minimum raz dziennie – o każdej porze roku. Idealnym uzupełnieniem pielęgnacji rąk będzie wykonanie peelingu. Odnawiający peeling marki Senelle sprawdzi się w tej roli idealnie.Peeling skóry dłoni usunie zrogowaciały, suchy naskórek oraz sprawi, że właściwy, naturalny krem do rąk lepiej będzie się wchłaniał. Pomimo krążących opinii naturalne kremy stosowane do rąk to kosmetyki, których nie można w żaden sposób przedawkować.

Naturalne kosmetyki do dłoni

Kosmetyki pielęgnacyjne dłoni (rąk) marki Senelle efektywnie nawilżają i pielęgnują wrażliwą skórę dłoni oraz sprawiają, że wygląda zdrowo, młodo i nieskazitelnie. Zawarte w naszych naturalnych kosmetykach do pielęgnacji dłoni ekologiczne substancje, pozbawione środków chemicznych, pozwolą idealne odżywić dłonie, jak i kompleksowo zadbać o ich wygląd. Dłonie są wizytówką każdej osoby, dlatego warto o nie zadbać z marką Senelle.

Najlepsze kosmetyki do rąk (dłoni) – zadbane dłonie to Twoja wizytówka

Dłonie są wizytówką każdego człowieka, zarówno kobiety, jak i mężczyzny, dlatego też zadbaj o nie używając najlepsze kosmetyki do rąk marki Senelle. Najlepsze naturalne kosmetyki do pielęgnacji rąk sprawią, że nie będzie dostrzegalny na skórze dłoni upływ czasu – natychmiastowo poprawią wygląd skóry. Właściwa codzienna pielęgnacja rąk to podstawa, warto więc wypracować nawyk dbania o nie. Najlepsze kosmetyki do dłoni naszej marki Senelle posiadają bogaty, rewelacyjnie odżywczy i intensywnie nawilżający skład, który świetnie się wchłania. Kosmetyki do dłoni Senelle według opinii klientów i rankingów uznawane są za najlepsze kosmetyki.

Dobre kosmetyki do dłoni (rąk) – otul dłonie naturą

Jeśli Twoja skóra dłoni wymaga nawilżenia, odżywienia i regeneracji, sięgnij po dobre kosmetyki do dłoni marki Senelle. Nasze dobre kosmetyki do rąk sprawią, że Państwa dłonie będą aksamitnie gładkie. Nawilżą one i ukoją nawet najbardziej szorstkie i suche ręce. Dobre naturalne kosmetyki do pielęgnacji dłoni (rąk) posiadają bardzo pozytywne opinie dzięki swojej dobroczynnej formule, jak i skuteczności. Według zadowolonych klientów są to dobre produkty dla każdej kobiety, i nie tylko. Dobre kosmetyki do dłoni Senelle otulą Twoją skórę naturą – pokochasz je od pierwszego użycia.

Zwiń ^

Producent:
ALL
Senelle (40)

About us

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur cing elit. Suspe ndisse suscipit sagittis leo sit met condimentum estibulum issim Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur cing elit.