Darmowa dostawa od 200,-

Kosmetyki dla dzieci

Znaleźliśmy 2 produktów

Naturalne kosmetyki dla dzieci

Od pierwszych chwil życia dziecka każdy rodzic troszczy się o jego zdrowie, jak i bezpieczeństwo. Rodzice dbają o to, by ich wyjątkowe dziecko, miało wszystko, co potrzebuje i jest dla niego zdrowe, również w kwestii kosmetyków dla dzieci. Każde dziecko posiada inne potrzeby, ma inny rodzaj skóry twarzy oraz ciała. Dlatego najlepiej wybrać kosmetyki do pielęgnacji ciała dziecka, które są ekologiczne, stworzone na bazie naturalnych ekstraktów roślinnych. W wyborze kosmetyków pielęgnacyjnych dla dzieci należy również pamiętać, że dziecko pozostaje dzieckiem, dlatego w jego przypadku powinno się wybrać kompleksową pielęgnację – zarówno odpowiednią pielęgnację skóry twarzy, jak i właściwy, nawilżający balsam do ciała oraz krem do dłoni. Idealnym pomysłem jest zaopatrzenie maluszka w odpowiedni zestaw kosmetyków dla dzieci. Sklep Senelle oferuje ekologiczne kosmetyki, które z powodzeniem mogą być używane przez całą rodzinę, łącznie z dziećmi od 2-3 roku życia.

więcej informacji >>

Kosmetyki pielęgnacyjne dla dzieci

Pielęgnacja skóry dzieci w wieku od 2- 3 lat, nie różni się jakoś diametralnie od pielęgnacji osób dorosłych. Zalecane jest stosowanie naturalnych kosmetyków podobnie używanych u kobiet jak i mężczyzn. Najważniejsze jednak, żeby zwrócić uwagę na skład używanych produktów do skóry i ciała dziecka. Kosmetyki dla dzieci powinny być bezpieczne i pozbawione konserwantów, barwników czy drażniących substancji itp. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom marka Senelle stworzyła kosmetyki naturalne spełniające wszystkie warunki dotyczące kosmetyków dla dzieci. W wizji naszej marki, dotyczącej kosmetyków pielęgnacyjnych dla dzieci, nie ma miejsca na jakiekolwiek odstępstwa od procedury jakości naszych produktów. Nie ma miejsca na wysuszające, jak i uczulające skórę twarzy i ciała ingredienty, takie jak: SLES, SLS, PEG-i oraz inne tego typu składniki.

Najlepsze kosmetyki dla dzieci – kompleksowa pielęgnacja dla Twojego dziecka

Skóra każdego dziecka wymaga szczególnej troski, dlatego też powstały najlepsze kosmetyki dla dzieci marki Senelle. Najlepsze dziecięce kosmetyki naszej marki to produkty o prostym i naturalnym składzie, które nie zawierają silikonów, parabenów czy innych środków mogących uczulić czy podrażnić. Dodatkowo, są one właściwie przebadane i dostosowane do potrzeb delikatnej skory dziecka. Produkty Senelle przeznaczone dla wszystkich dzieci, niezależnie od wieku, zostały uznane za najlepsze kosmetyki dla dziecka. Zaufaj naturze i wypróbuj najlepsze dziecięce kosmetyki marki Senelle skóra Twojego dziecka zasługuje na najlepszą pielęgnację.

Dobre kosmetyki dla dzieci – bezpieczne kosmetyki dla dzieci z dobrym składem

Dobre kosmetyki dla dzieci marki Senelle to kompleksowa odpowiedź na oczekiwania i potrzeby dziecięcej skóry. Według opinii zadowolonych rodziców i różnorodnych rankingów, w tym również parentingowych to dobre dziecięce kosmetyki. Dodatkowo, nasze kosmetyki dla dzieci z dobrym składem były konsultowane z pediatrami i farmaceutami. Ich zdaniem są one bezpieczne i delikatne dla skóry nawet małego dziecka. Warto nadmienić, że dobre kosmetyki dla dziecka naszej marki Senelle nie były testowane na zwierzętach. Dobre kosmetyki dla dzieci to produkty przeznaczone do codziennej pielęgnacji. Wybierz bezpieczne kosmetyki dla dziecka z dobrym składem – zaufaj Matce Naturze.

Zwiń ^

Producent:
ALL
Senelle (40)

About us

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur cing elit. Suspe ndisse suscipit sagittis leo sit met condimentum estibulum issim Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur cing elit.