Darmowa dostawa od 200,-

O Nas

Senelle:
„Rozkwitaj każdą porą roku”!

Geneza marki

„Filozofia marki Senelle to coś więcej niż troska o kobiece piękno”.

Marka Senelle powstała z miłości do natury. Zależy nam, aby każda kobieta odnalazła w naszych produktach siebie. Swoją witalną energię i zmysłowość.

Co oznacza sama nazwa marki i czym się ona charakteryzuje?

Nazwa Senelle to gra słów, połączenie znaczeń „sensualny”, „zmysłowy” i francuskiego „belle”, czyli piękność. Być piękną i zmysłową to zdecydowanie najlepsza idea, jaka może przyświecać zaangażowanej i ambitnej marce kosmetycznej.

Senelle powstaje w Polsce i jest w 100% polską marką, rodem z Opola. To zdecydowanie nasz powód do dumy. O stały rozwój i jakość oferty dba wykwalifikowany team pracowników, najlepszych, jakich można sobie wymarzyć. Nad całością czuwa Łukasz Janiszewski, założyciel Senelle. 

Jak najprościej określić nasze kosmetyki pielęgnacyjne? – są ekologiczne, naturalne, polskie, mają czyste i skuteczne składy. Przyjrzyjmy się jednak szczegółom.

Senelle chroni Twoje piękno

Sanelle można skojarzyć z hasłem SENELLE – CHRONI TWOJE PIĘKNO. Naturalna pielęgnacja PRO-AGE z Oléoactif. Oléoactif® DIAM oraz Oléoactif® Pomegranate to aktywne kompleksy lipidowe, będące bazą wszystkich serii kosmetyków naszej marki. Zapewniają głębokie nawilżenie i regenerację warstwy ochronnej skory, a tym samym skuteczną walkę z objawami starzenia się. Jednocześnie kosmetyki Senelle odpowiadają na potrzeby kobiet w każdym wieku, biorąc pod uwagę zmiany zachodzące w ich ciele z upływem lat. 

Więcej o Oléoactif®

Dzięki Oléoactif ochrona młodości skóry wrażliwej bez podrażnień jest możliwa. Już nie musisz stać przed wyborem między skutecznością przeciwzmarszczkową a równowagą skóry wrażliwej. Senelle nie wybiera, Senelle daje najlepszą ochronę naturalnego piękna. Organic DIAM’Oléoactif®, pozyskiwany z dębu korkowego oraz palmy kokosowej w procesie oleo-eko-ekstrakcji, został opracowany i opatentowany przez francuskie laboratorium Oléos. To nowoczesny olejowy składnik naturalny. Oléoactif® w każdym produkcie to naturalna ochrona przed wczesnym starzeniem się skóry. Oléoactif® i ponad 95% składników pochodzenia naturalnego wyznacza kierunek, w jakim podąża nasza marka. 

Pro-Age – kobieca filozofia

Senelle akceptuje Cię taką, jaka jesteś. Skóra nie ma wieku, za to ma określone potrzeby. Senelle promuje empatię dla skóry. Skóra to największy i absolutnie niezwykły organ. Warto być dla niej dobrą i wyrozumiałą, jednocześnie poświęcając jej uwagę. Warto chronić jej naturalne piękno niezależnie od upływu czasu i zmian, jakie w niej zachodzą. Bez stresu. Kosmetyki Senelle nie walczą z naturą. Są dostosowane do stylu życia i zmian zachodzących z wiekiem, jednocześnie oferując receptury zachowujące młodość – nawilżanie, odżywianie, regenerację czy wzmacnianie naczynek. Ochrona ciała w duchu pro-age to najlepsze, co można sobie podarować. 

Senelle w zgodzie z naturą

Senelle troszczy się o Ciebie i o środowisko. Firma, co z pewnością docenią nowoczesne kobiety, nie testuje swoich produktów na zwierzętach (potwierdzone międzynarodowym certyfikatem PETA Cruelty Free). Wszystkich produktów mogą używać wegetarianie, a lwią część z nich – również weganie. Kosmetyki są wolne od sztucznych barwników oraz środków petrochemicznych. W Senelle zapewniamy o zastosowaniu ekologicznych i nowoczesnych procesów produkcyjnych, mocno ograniczamy odpady a nasze opakowania są biodegradowalne lub możliwe, w dużym stopniu do przetworzenia.

Naturalne składniki – czyli jakie?

Niejednokrotnie umyka nam, jakie niewiarygodne bogactwo oferuje natura. Nie sposób tutaj wymienić wszystkich dobrodziejstw przyrody, z jakich korzystamy w Senelle. Warto wspomnieć chociaż o niektórych. To choćby oleje: z kiełków pszenicy, chia, abisyński, lniany, z nasion pomidora, ze słodkich migdałów, orzechów włoskich, pestek malin, żurawiny, awokado, rokitnika. Swoją ważną funkcję spełnia też oczywiście niezastąpiony miód. Naturalne składniki to również ekstrakty (z alg, chmielu, brzoskwini, lawendy, maku, ziaren kakaowca, cykorii, owsa), masło shea, kofeina czy gliceryna. I wiele innych. W naszym e-sklepie opisaliśmy znaczenie i działanie każdego z nich. Dzielimy się wiedzą i promujemy możliwości przyrody. Naturalne składniki, w zależności od swoich właściwości, wchodzą w skład naszych flagowych linii związanych z następstwem pór roku. Każdy z nich, w połączeniu z bazą – kompleksem lipidowym Oléoactif®, chroni Twoje naturalne piękno. 

Jakie produkty można znaleźć w ofercie Senelle?

Senelle jest czujna na Twoje potrzeby. W przejrzyście opracowanych kategoriach znajdują się kosmetykido twarzy, rąk, ciała, oraz kosmetyki pod oczy. Kategorie są zaprojektowane w bardzo przemyślany sposób. W e-sklepie Senelle można wyszukiwać pod kątem serii (związanych z porami roku), rodzaju kosmetyków (celu, jaki mają spełniać), typu skóry albo konsystencji produktu. Podzieliliśmy nasze produkty na nawilżające, oczyszczające, odmładzające, odżywiające, liftingujące, regulujące sebum i walczące z przebarwieniami.

Dla kogo? Świadomość, samoakceptacja i równowaga

Senelle kieruje swoją ofertę do wszystkich kobiet młodych, dojrzałych i w sile wieku. Ich cechami wspólnymi są świadomość i samoakceptacja. Nasi klienci najczęściej wiedzą, czego oczekują, dlatego wybierają produkty skrojone na miarę swoich potrzeb. 

To co, gotowa na nowy wymiar pielęgnacji PRO-AGE z Senelle ? ❤

Producent:
ALL
Senelle (40)

About us

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur cing elit. Suspe ndisse suscipit sagittis leo sit met condimentum estibulum issim Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur cing elit.